Skip to main content
Cetus Consulting | Gda?sk, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

ZASOBY

Sukces to osiągnięcie, które rośnie w sposób wykładniczy.

Uzyskaj dostęp do kolekcji wskazówek z zakresu sprzedaży i zarządzania, ofert dostosowanych do poszczególnych branż oraz wielu innych materiałów.

Wykorzystaj bogatą bibliotekę zasobów Sandler — w tym seminaria internetowe (prowadzone na żywo i zarchiwizowane), zbiór filmów z serii Sandler Rules, a także raporty, opracowania, książki i biuletyny. W tym miejscu znajdziesz również informacje na temat kolejnej edycji wydarzenia Annual Client Summit.

Wydarzenia na żywo — seminaria internetowe, podcasty i transmisje strumieniowe

Globalna sieć światowej klasy trenerów firmy Sandler zapewnia dostęp do najświeższej zawartości — z każdego miejsca i o każdej porze.

Nie przegap nadchodzących wydarzeń

Bezpłatne opracowania

Odkryj sekrety sprzedaży i zarządzania dzięki szerokiej gamie BEZPŁATNYCH opracowań firmy Sandler. Dzięki nim osiągniesz sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.

Blog

Bogata biblioteka filmów z informacjami i wskazówkami Sandler

Nasza kolekcja filmów udostępnia techniki i wskazówki sprzedaży oparte o książkę Dave'a Mattsona — The Sandler Rules: 49 Timeless Selling Principles and How to Apply Them. Zasady te z powodzeniem wdrażają trenerzy firmy Sandler na całym świecie.

Biblioteka Sandler

Biblioteka firmy Sandler to dwie pozycje uznane przez Amazon i Wall Street Journal za bestsellery, a także najlepiej sprzedające się klasyki na temat sprzedaży.

Co mówią nasi klienci

System Sandler to sprawdzona metodologia, która pozwoliła firmom, właścicielom, liderom oraz menedżerom i zespołom sprzedaży na całym świecie osiągnąć najwyższy poziom wydajności. Z dumą prezentujemy wybranych klientów firmy Sandler oraz ich rekomendacje.

Poznaj niektóre z najbardziej wydajnych programów i sprawdź, czy pasują do Twoich potrzeb.

Sprawdź nasze rozwiązania