Skip to main content
Cetus Consulting | Gda?sk, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Nasi klienci — zespoły i specjaliści ds. sprzedaży

Dla początkujących i doświadczonych specjalistów pragnących rozwinąć swój warsztat.

Pracuj mądrzej, a nie ciężej.

Jednym z powodów upadku firm — niezależnie od ich branży lub wielkości — jest nieumiejętność zwiększania sprzedaży. Sprzedawcy polegają zwykle w zbyt dużej mierze na swoich produktach/usługach i na własnej osobowości, w efekcie czego nie dostrzegają wagi zorganizowanej metodologii sprzedaży. W rzeczywistości Twoje źródło utrzymania — podobnie jak rozwój i opłacalność całej organizacji — są uzależnione od zdolności do konsekwentnego identyfikowania, kwalifikowania i finalizowania transakcji na rynkach docelowych. Pamiętaj: pracuj mądrzej, a nie ciężej — sprawdź, jak nasz powtarzalny proces sprzedaży może przyczynić się do rozwoju Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Przewidywalne wyniki w procesie pozyskiwania klientów to nie mit.

W przypadku małych zespołów ds. sprzedaży wyniki pozyskiwania mogą ulegać diametralnym zmianom na przestrzeni kolejnych miesięcy. Sandler Selling System pozwala ujednolicić rezultaty — sprawić, aby były one bardziej przewidywalne i godne zaufania.

 

Zespoły ds. sprzedaży dysponujące ograniczonym budżetem mogą wiele zyskać, korzystając ze społecznościowych narzędzi wspierających sprzedaż — takich jak LinkedIn. Tego typu narzędzia pozwalają ujednolicić uzyskiwane rezultaty, pozwalając sprzedawcom nawiązywać kontakty z potencjalnymi klientami, dobranymi wstępnie według branży, wielkości firmy lub innych kluczowych wskaźników.

Musisz jednak pamiętać, że jeśli nie posiadasz systemu, który w jasny sposób definiowałby cel poszukiwań, oraz systemu zapewniającego powtarzalność dalszych działań, takie podejście może prowadzić donikąd, powodując jedynie stratę czasu, który można było wykorzystać na finalizowanie sprzedaży.

Nie wszystkie cykle sprzedaży są takie same — zwłaszcza przy uwzględnieniu wielkości firmy i liczby osób decyzyjnych. Od małych i średnich firm, aż po duże przedsiębiorstwa i korporacje —w każdym przypadku Twoim celem jest skierowanie potencjalnego klienta do punktu finalizowania sprzedaży.

  • Internetowe szkolenia utrwalające

  • Sprzedaż w środowisku przedsiębiorstw

  • Sprzedaż małym i średnim firmom

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.

Blog

Poznaj niektóre z najbardziej wydajnych programów i sprawdź, czy pasują do Twoich potrzeb.

Sprawdź nasze rozwiązania